ZAWODY LEKKOATLETYCZNE „PRZYJAŹŃ NIE ZNA GRANIC”

PROTOKÓŁ KOŃCOWY Z ZAWODÓW LEKKOATLETYCZNYCH

„PRZYJAŹŃ NIE ZNA GRANIC”

 Lidzbark Warmiński 02.10.2018r.

Sędziowie: Marek Jachura, Krzysztof Jaszczyk, Krzysztof Syrewicz , Marek Olszewski

 

Skok w dal dziewczęta

  1. Piędziak Julia SP1 Lidzbark Warm. 4,62 m.
  2. Morozowa Alona Szkoła 25 Kaliningrad 4,31 m.
  3. Obidoska Wiktoria SP 3 Lidzbark Warm 4,26 m.
  4. Saracen Aleksandra SP1 Lidzbark Warm. 4,23 m.
  5. Muchina Mirosława Szkoła 35 Kaliningrad 4,17 m.
  6. Paszkowaja Elżbieta Szkoła 49 Kaliningrad 4,15 m.
  7. Szulżycka Klaudia SP Kiwity 4,12 m.
  8. Gierasimowa Katerina Szkoła 35 Kaliningrad 4,09 m.
  9. Radoczna Katerina Szkoła 19 Kaliningrad
  10. Ponomarienko Waleria Szkoła 10 Kaliningrad 3,79 m.
  11. Balszybowa Nadieżda Szkoła 19 Kaliningrad 3,76 m.
  12. Gałązka Lena SP Rogóż 3,71m.
  13. Grzyb Małgorzata SP 3 Lidzbark Warm. 3,69 m.
  14. Kiliańczyk Julia SP Rogóz 3,57 m.
  15. Zdradowskaja Waleria Szkoła Szylie 3,55 m.
  16. Masur Sofija Szkoła Szylie 3,46 m.
  17. Baliestowa Djana Szkoła 25 Kaliningrad 3,45 m.
  18. Rawińska Magdalena SP 4 Lidzbark Warm. 3,44 m.
  19. Swyd Natalia SP Kraszewo 3,36 m.
  20. Nowak Justyna SP Kraszewo 3,35 m.
  21. Mazurek Karolina SP Kiwity 3,32 m.
  22. Gurbanowa Marat Szkoła 10 Kaliningrad 2,71 m

 

Skok w dal chłopców

 

  1. Motylewski Kornek SP1 Lidzbark Warm. 5,30 m.
  2. Pijarcew Maksim Szkoła 25 Kaliningrad 5,23 m.
  3. Dudkiewicz Paweł SP Rogóz 5,07 m.
  4. Michałowski Szymon SP Rogóż 4,85 m.
  5. Dewiatow Artiom Szkoła 35 Kaliningrad 4,84 m.
  6. Kowal Igor Szkoła 49 Kaliningrad 4,52 m.
  7. Wach Miłosz SP1 Lidzbark Warm. 4,65 m.
  8. Aleksenko Dimitrij Szkoła 35 Kaliningrad 4,54 m.
  9. Galidz Danił Szkola 10 Kaliningrad 4,52 m.
  10. Jakubczyk Kamil SP Kiwity 4,35m.
  11. Jakuszin Igor Szkoła 25 Kaliningrad 4,27 m.
  12. Wieczorek Kacper SP Kiwity 4,23 m.
  13. Raduszlakow Aleksander Szkoła 35 Kaliningrad 4,15 m.
  14. Mojsejew Dima Szkoła Szylie 4,15 m.
  15. Juclin Aleksej Szkola 49 Kaliningrad 3,87 m.
  16. Miszinka Dimitryj Szkoła 19 Kaliningrad 3,85 m.
  17. Gorbanow Artiom Szkoła Szylie 3,93 m.
  18. Nikolajew Danił Szkoła 10 Kaliningrad 3,54 m.
  19. Baranowski Wiktor SP4 Lidzbark Warm . DNF

Bieg na dystansie 500 m. dziewcząt

  1. Carowa Dasza Szkoła Szylie 1:31,34 min.
  2. Timofiejewa Arina Szkoła 49 Kaliningrad 1:35,45 min.
  3. Morozowa Alona Szkoła 25 Kaliningrad 1:37,34 min.
  4. Paszkowa Elżbieta Szkoła 49 Kaliningrad 1:37,40 min.
  5. Kuźmowicz Hanna SP 1 Lidzbark Warm. 1:40,14 min
  6. Baliszkowa Magdalena Szkoła 19 Kaliningrad 1:40,49 min.
  7. Dzioniewa Alisa Szkoła 25 Kaliningrad 1:40.88 min.
  8. Klukowicz Alicja SP 1 Lidzbark Warm. 1:44,24 min
  9. Przybysz Amelia SP 3 lidzbark Warm. 1:46,05 min.
  10. Dawidczenko Jekaterina Szkoła 35 Kaliningrada 1:47,26 min.
  11. Bielokrukawoja Alina Szkoła 35 Kaliningrad 1:48,67 min.
  12. Krieć Anna Szkoła 25 Kaliningrad 1:50,39 min.
  13. Szabanowa Julia Szkoła Szylie 1:53.61 min.
  14. Tkaczuk Karolina SP Kiwity 1:54,29 min.
  15. Mazurek Karolina SP Kiwity 1:56,36 min.
  16. Siepanowa Anna Szkoła 19 Kaliningrad 1:58,60 min.
  17. Byczkarowa Arina Szkoła 10 Kaliningrad 1:59,36 min.
  18. Kirakowa Arina Szkoła 10 Kaliningrad 2:03,21 min.
  19. Nowak Justyna SP Kraszewo 2:03,33 min.
  20. Pasławska Karolina SP 4 Lidzbark Warm. 2:04,65 min.
  21. Stępowska Nadia SP 3 Lidzbark Warm. 2:07,42 min.
  22. Skorupska Nikola SP Rogóż 2:09,48 min.
  23. Rudziwanowska Klaudia SP 4 Lidzbark Warm. 2:09,60 min.
  24. Swyd Natalia SP Kraszewo 2:17,07 min.
  25. Targońska Joanna SP Rogóz 2:25,49 min.

Bieg na dystansie 500m. chłopców

  1. Pijarcew Maksim Szkoła 25 Kaliningrad 1:19,99 min.
  2. Kowal Igor Szkoła 49 Kaliningrad 1:23,26 min.
  3. Bogolieroj Andrej Szkoła Szylie 1:23,28 min.
  4. Ofsiepian Grigorij Szkoła 35 Kaliningrad 1:25,48 min.
  5. Bumanow Iwan Szkoła Szylie 1:27,40 min.
  6. Misiewicz Kacper SP 4 Lidzbark Warm. 1:28,09 min
  7. Rutkowski Damian SP 3 Lidzbark Warm. 1:30,02 min.
  8. Pristawka Igor Szkoła 19 Kaliningrad 1:31,00 min
  9. Syraj Paweł SP 3 Lidzbark Warm. 1:33,70 min.
  10. Piarczel Nikita Szkoła 25 Kaliningrad 1:33,71 min.
  11. Wach Miłosz SP 1 Lidzbark Warm. 1:34,62 min.
  12. Kowalczyk Patryk SP 4 lidzbark Warm. 1:36,45 min.
  13. Sobolewski Mateusz SP Kiwity 1:36,92 min.
  14. Brzozowski Maciej SP 1 Lidzbark Warm.1:37,19 min.
  15. Sieriebro Rodion Szkoła 19 Kaliningrad 1:38,05 min.
  16. Rezniczenko Andrej Szkoła 35 Kaliningrad 1:39,66 min.
  17. Ciugujew Ilija Szkoła 10 Kaliningrad 1:40,68 min.
  18. Żerwanow Iwan Szkoła 10 Kaliningrad 1:44,75 min.
  19. Sobolewski Bartosz SP Kiwity 1:44 ,76 min.
  20. Morozow Kiryl Szkoła 49 Kaliningrad 1:46,83 min.
  21. Wypniewski Patryk SP Rogóz 1:47,84 min.
  22. Metryka Krzysztof SP Kiwity 1:50,46 min.
  23. Zabłocki Antoni SP Kraszewo 2:00,95 min.
  24. Baletnikowski Dawid SP Rogóż 2:02,26 min.
  25. Miecznikowski Kewin SP Kraszewo 2:05,12 min.

Bieg rozstawny 4X100 m. dziewczat

  1. SP 1 Lidzbark Warm. 59,25 sek.
  2. SP3 Lidzbark Warm. 59,42 sek
  3. Szkoła Szylie 61,42 sek
  4. Szkoła 35 Kaliningrad 62,20 sek.
  5. Szkoła 49 Kaliningrad 62,27 sek.
  6. Szkoła 19 Kaliningrad 62,92 sek.
  7. SP Rogóż 63,58 sek.
  8. Szkoła 25 Kaliningrad 63,98 sek.
  9. SP 4 Lidzbark Warm. 65,91 sek.
  10. SP Kiwity 66,00 sek.
  11. SP Kraszewo 71,62 sek.
  12. Szkoła 10 Kaliningrad 77,36 sek.

Bieg rozstawny 4X100 m. chłopców

  1. SP 1 Lidzbark Warm. 52,96 sek.
  2. SP Rogóż 54,73 sek.
  3. SP3 Lidzbark Warm 55,43 sek.
  4. SP 4 Lidzbark Warm 56,27 sek.
  5. Szkoła Szylie 57,17 sek.
  6. Szkoła 35 Kaliningrad 57,63 sek.
  7. Szkoła 25 Kaliningrad 57,64 sek.
  8. Szkoła 49 Kaliningrad 57,94 sek.
  9. SP Kiwity 58,57 sek.
  10. Szkoła 10 Kaliningrad 61,50 sek.
  11. Szkoła 19 Kaliningrad 63,19 sek.
  12. SP Kraszewo 66,58 sek.

Klasyfikacja drużynowa zawodów lekkoatletycznych;

  1. Szkoła 35 Kaliningrad 152 pkt
  2. Szkoła 25 Kaliningrad 138 pkt
  3. SP 1 Lidzbark Warm 129 pkt
  4. Szkoła 49 Kaliningrad 121 pkt
  5. Szkoła Szylie 117 pkt
  6. SP Rogóż 111 pkt
  7. SP3 Lidzbark Warm 105 pkt
  8. SP Kiwity 103 pkt
  • Szkoła 19 Kaliningrad 103 pkt
  • Szkoła 10 Kaliningrad 85 pkt
  • SP 4 Lidzbark Warm 56 pkt
  • SP Kraszewo 52 pkt

 

Protokół Turnieju Piłki Nożnej

Lidzbark Warmiński 02.10.2018r.

Sędzia zawodów: Jan Sauk

Eliminacje:

  1. Szkoła 49 Kaliningrad – SP 1 Lidzbark Warm  2:0
  2. Szkoła 25 Kaliningrad – SP3 Lidzbark Warm 0:4
  3. Szkoła 10 Kaliningrad – SP Kraszewo 0:2
  4. Szkoła 19 Kaliningrad – SP Kiwity 0:3
  5. Szkoła Szylie – SP Rogóż 2:2 (1:0)karne
  6. Szkoła 35 Kaliningrad – SP 4 Lidzbark Warm   2:1

Półfinał:

  1. Szkoła 49 Kaliningrad –  SP3 Lidzbark Warm       0:2
  2. SP Kraszewo – SP Kiwity 0:1
  3. Szkoła Szylie – Szkoła 35 Kaliningrad                    1:2

Finał:

  1. SP3 Lidzbark Warm – SP Kiwity   3:0
  2. SP Kiwity – Szkoła 35 Kaliningrad 1:1
  3. Szkoła 35 Kaliningrad  –   SP3 Lidzbark Warm  0:2

Klasyfikacja końcowa turnieju:

 Miejsca 1-3

  1. SP3 Lidzbark Warm   17 pkt
  2. Szkoła 35 Kaliningrad 15 pkt
  3. SP Kiwity 13 pkt

Miejsca 4-6

  1. SP Kraszewo 10 pkt
  2. Szkoła Szylie 10 pkt
  3. Szkoła 49 Kaliningrad  10 pkt

Miejsca  7-12

  1. SP Rogóż 5pkt
  2. SP 4 Lidzbark Warm     5 pkt
  3. SP 1 Lidzbark Warm     5 pkt
  4. Szkoła 19 Kaliningrad 5 pkt
  5. Szkoła 10 Kaliningrad 5 pkt
  6. Szkoła 25 Kaliningrad 5 pkt

 

Klasyfikacja drużynowa zawodów Puchar Mera Miasta Kaliningradu

(zawody LA + turniej piłkarski)

  1. Szkoła 35 Kaliningrad 167 pkt
  2. Szkoła 25 Kaliningrad 143 pkt
  3. SP 1 Lidzbark Warm 134 pkt
  4. Szkoła 49 Kaliningrad 131 pkt
  5. Szkoła Szylie 127 pkt
  6. SP3 Lidzbark Warm 122 pkt
  7. SP Rogóż 116 pkt
  8. SP Kiwity 116 pkt
  9. Szkoła 19 Kaliningrad 108 pkt

10         Szkoła 10 Kaliningrad 90 pkt

11          SP Kraszewo 62 pkt

12         SP 4 Lidzbark Warm 61 pkt